28 Հունվարի, Երեքշաբթի, 2020
KFC

Ամփոփվել են Երևանի ամանորյա տոնական ձևավորման մրցույթի արդյունքները

001 (1)

Երևանի քաղաքապետի տեղակալ Դավիթ Օհանյանը պարգևատրել է Ամանորի և Սուրբ ծննդյան տոների առթիվ հայտարարված «Ամանորյա լավագույն ձևավորում» ամենամյա մրցույթի հաղթողներին: Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի անունից շնորհակալություն հայտնելով ներկաներին՝ Դավիթ Օհանյանը կարևորել է համագործակցությունը մասնավոր հատվածի հետ: Քաղաքապետի տեղակալը նշել է, որ մրցույթի մասնակիցների շնորհիվ մայրաքաղաքի ամանորյա տոնական ձևավորումը տարեցտարի դառնում է ավելի ճոխ և գեղեցիկ: Այնուհետև տեղի է ունեցել պարգևատրման արարողությունը:

«Ամանորի լավագույն ձևավորում» և «Լավագույն տոնական ձևավորված պատշգամբ» անվանակարգերում հաղթող է ճանաչվել Հովհաննես Մարությանը:

Ամանորի ձևավորման գործընթացում յուրահատուկ մոտեցում ունենալու համար մրցանակի են արժանացել «Տաշիր Գրուպ» և «Երեմյան Փրոջեքթս» ընկերությունները:

«Ամանորի լավագույն ձևավորում 2018» մրցույթին ակտիվ մասնակցության և համացանցային քվեարկությամբ 1-ին տեղը զբաղեցնելու առթիվ պարգևատրվել է Հայաստանի Հանրային ռադիոյի անձնակազմը, իսկ 2-րդ տեղը զբաղեցրել է Երևանի թիվ 181 հիմնական դպրոցը:

«Ամանորի լավագույն ձևավորում վարչական շրջանում» անվանակարգում 1-ին տեղը գրավել է Ավան վարչական շրջանի ղեկավարի աշխատակազմը, 2-րդ տեղը զբաղեցրել են Շենգավիթ և Մալաթիա-Սեբաստիա, իսկ 3-րդը՝ Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանների ղեկավարների աշխատակազմերը:

«Ամանորյա լավագույն ձևավորում» մրցույթի շրջանակում պարգևատրվել են նաև մայրաքաղաքի բոլոր վարչական շրջաններում գործող հետևյալ կազմակերպությունները.

Ավան վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Ֆասթ Քարթ» ՍՊԸ

2-րդ տեղ՝ «Ոսկե Գագաթ» ՍՊԸ

3-րդ տեղ՝ «Մելնիցա Ֆուդ» ՍՊԸ

Աջափնյալ վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Թումո ստեղծարար տեխնոլոգիաների կենտրոն»

2-րդ տեղ՝ «Մառկ սերվիս» ՍՊԸ

3-րդ տեղ՝ «Նոր Զովք» ՍՊԸ

Արաբկիր վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Ռիո Մոլ» առևտրաժամանցային կենտրոն

2-րդ տեղ՝ «Ավետիսյան Լուիզա Հարությունի» Ա/Ձ

3-րդ տեղ՝ «Սպիտակ տնակ» ՍՊԸ

Դավթաշեն վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Կարեն – 5» Ա/Ձ

2-րդ տեղ՝ «Իրինա Սարգսյան» Ա/Ձ

3-րդ տեղ՝ «Գիսանե» ՍՊԸ

Կենտրոն վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Վիլլա Մոնտեսորի» կենտրոն

2-րդ տեղ՝ «Կոֆիսթորի» ՍՊԸ

3-րդ տեղ՝ «Թայմլես» ՍՊԸ

Էրեբունի վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Իզի թրեյդ» ՍՊԸ

2-րդ տեղ՝ «Նարինե Խանզադյան» Ա/Ձ

Նոր Նորք վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Ֆրիզե» ՍՊԸ

2-րդ տեղ՝ «Ալեքս Հոլդինգ» ՍՊԸ

3-րդ տեղ՝ «Տիտան-93» ՍՊԸ

Նորք-Մարաշ վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Նյու Սքայ գրուպ» ՍՊԸ

2-րդ տեղ՝ «Գուանցա Ռիելթի» ՍՊԸ

3-րդ տեղ՝ «Ծաղիկ Սերոբյան» Ա/Ձ

Նուբարաշեն վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Մհեր Սողոմոնյան» Ա/Ձ

2-րդ տեղ՝ «Մարինե Պարունակյան» Ա/Ձ

3-րդ տեղ՝ «Գոհար Դավթյան» Ա/Ձ

Շենգավիթ վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Երևան Մոլ» առևտրի և զվարճանքի համալիր

2-րդ տեղ՝ «Գևորգ Խաչատրյան» Ա/Ձ

3-րդ տեղ՝ «Մեծ Տոնավաճառ»ՍՊԸ

Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Դալմա Գառդեն Մոլ» կենտրոն

2-րդ տեղ՝ «Արմենակոբ» ՍՊԸ

3-րդ տեղ՝ «Նորայր Սարգսյան» Ա/Ձ

Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջան.

1-ին տեղ՝ «Դեկորա-Գրուպ» ՍՊԸ

2-րդ տեղ՝ «Իմէքս Գրուպ» ՍՊԸ

3-րդ տեղ՝ «Էդգար Պետրոսյան» Ա/Ձ

KFC

Արխիվ

Հունվարի 2020
ԵԵՉՀՈՒՇԿ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Դեկտեմբերի

ՎԵՐՋԻՆ ԼՈւՐԵՐ