02 Ապրիլի, Չորեքշաբթի, 2025
ԲՀԿ-ականը հեռուստացո՞ւյց էր գողացել.Երկիր
“Երկիր” թերթի տեղեկություններով` օրերս հերթական  միջադեպն է տեղի ունեցել ոստիկանության եւ “Բարգավաճ Հայաստան” կուսակցության միջեւ: Ոստիկանները մտել են ԲՀԿ Բաղրամյանի տարածքային գրասենյակի ղեկավարի տուն եւ հայտարարել, թե այնտեղի հեռուստացույցը գողացված է: Հակառակն ապացուցելու համար տարածքային գրասենյակի ղեկավարից պահանջել են ցույց տալ հեռուստացույցի “փաստթաթղթերը”:
Հեռուստացույցը 5 տարի առաջ ենք գնել, փաստաթղթերը որտեղի՞ց գտնեմ”,-փորձել է արդարանալ տանտերը, սակայն անդրդվելի ոստիկանները նրան տարել են ոստիկանության բաժանմունք:
Փաստաթղթերը, բարեբախտաբար գտնվել են, իսկ գործին միջամտել է ԲՀԿ խմբակցության քարտուղար Արամ Սաֆարյանն ու հարթել խնդիրը: “Երկիր” թերթին չհաջողվեց Արամ Սաֆարյանից ճշտել իրողությունը, նա թերթի հեռախոսազանգերին չէր պատասխանում, իսկ ԲՀԿ մամուլի խոսնակ Բաղդասար Մհերյանն այս պատմությունից անտեղյակ էր: